Wpis z mikrobloga

Widzę, że teorii przybywa. Chłop zrobił coś strasznego - niewiadomo czemu, zapewne mu odwaliło po jakiejś kłótni z żoną, być może o prawa do dziecka, a być może o to, że dziecko nie jest jego. Napisał pewnie do żony SMS w stylu „Masz za swoje, już więcej go nie zobaczysz”.

Zabił dzieciaka, wziął pistolet pneumatyczny - wali dość mocno, na tyle mocno aby stracić przytomność, rozciąć skórę, wywołać wstrząs mózgu.

Wbiegł do sadzawki, strzelił sobie w łeb, stracił przytomność i utonął. Koniec opowieści.

Nie wiem co tutaj dywagować. Ciało jak ciało, 2 tygodnie pływało w zimnej wodzie, bez dostępu do ryb, pokrytej bagnem, liśćmi i gałęziami. Policja weszła do tej sadzawki dopiero 2 tygodnie później i tego nie rozumiem kompletnie, dlaczego od razu nurkowie nie zbadali tego terenu, skoro tam urwał się trop.

Przy tej sadzawce są 3-4 domy jednorodzinne, ciekawe czy usłyszeli strzał jakikolwiek. O tej porze raczej powinno być to słyszalne z pneumata, choć bliskość obwodnicy nie pomaga.

#grzegorzborys
  • 16
  • Odpowiedz
@30062018 chłopie szukało go 1000 policjantów, zginął nurek w czasie poszukiwać gościa znaleźli OBOK domu po 2 tygodniach. Syna zabił nożem sam strzelił sobie w głowę z pistoletu? Czy tylko mi się coś nie zgadza tutaj?
  • Odpowiedz
  • 1
@Rousseau kolega usłyszał od znajomego z Gdyni że obydwoje służyli na tym samym okręcie. Podobno 3 miesiące już jest na stoczni w remoncie. Ale nie wiem na ile to legitne info
  • Odpowiedz
  • 0
@Rousseau a ile miało szukać #!$%@?, który zadźgał syna i psa? Nie szukaliby - źle, szukali - też źle. Nie chcieli powtórki z Jaworka.

Śmierć nurka jakie może mieć drugie podłoże? Zwykły przypadek i tyle.
  • Odpowiedz
@30062018: Czyli identyczna historia z Redy kilka tygodni wcześniej z innym marynarzem (ponoć ten sam statek i załoga) to przypadek?

Mógłbym jeszcze inne podobieństwa przytaczać i zadawać kolejne pytania, ale myśle ze samo to obnaża to, że jesteś chodzącym farmazonem, który nie potrafi nawet się zastanowić nad omawianym tematem.
  • Odpowiedz
Ręce opadają, powodzenia tam w życiu.

Szkoda mi ludzi, którzy myślą, że wszystko jest takie proste na świecie, że nigdzie nie ma konfliktów, rozgrywek róznych grup, tuszowania, przeinaczania, matactwa itd.

Ja tak patrzyłem na świat w wieku 10 lat więc zachęcam do chwili refleksji.
  • Odpowiedz
@Nembutal: Nie ogladam dzikiego trenera, z głębi serca nie rozumiem dlaczego ludzie tacy jak ty mają się za tak bezczelnie przemądrzałych i chamskich nie posiadając żadnej sensownej argumentacji, no ale cóż... wykop takim jak ty nieudacznikom życiowym, którzy chcą kupić tani dobry dres bo na droższy nie mają pieniędzy jest zbawieniem, tutaj możecie poszczekać, specjalnie podenerwować ludzi, potrollować, podopisywać sobie słowa, których druga osoba nie wypowiedziała etc i w odróżnieniu od
  • Odpowiedz