Wpis z mikrobloga

Jak to z tym speedem jest? Znajomi biorą, zajebiście pobudzeni, #!$%@?ą, robią rzeczy. No to stwierdziłam, że też przetestuję. #!$%@?, jaka to była odkleja xD Gówno zrobiłam, siedziałam #!$%@? przed kompem i nie wiedziałam, jak się nazywam. Jak sprawdzić, że to real amfetamina lub jakaś zbliżona do jej działania substancja? #!$%@? mnie już branie mefedronu, bo to daje mi moc, ale odkleja lekko i głupio mi na zajęcia nafurana chodzić XD
#narkotykizawszespoko
  • 14
  • Odpowiedz
@nibiru_klontwex Dobrego spida nie jadlas. Ja wale codziennie i codziennie jestem tak #!$%@? ze ustac w miejscu nie moge. Mnie zdradza to ze mi paluchy u nog latają i nie mam na to wplywu xD
Moze popros znajomego zeby zalatwil ci spida. Jakbys nie miala skad a chciala przetestowac naprawde dobrego spida po ktorym na pewno bys sie nie zastanawiała czy jestes porobiona, to moglbym ci podeslac w ramach wyjatku. Bo jak
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: Nie trzeba wysyłać, bo w NL sama jestem często, więc tam popróbuję szczęścia xD
Czyli po prostu polska krajóweczka to gówno #!$%@?. Ech, a chciał człowiek poszaleć.Chyba poszukam po necie ofert z Aaderallem xd albo w końcu zrobię diagnozę ADHD
  • Odpowiedz