Wpis z mikrobloga

Czy jest na wykopie ktoś kto studiuje albo studiował historię sztuki na UW? Mam kilka pytań. Co prawda już mam wyższe wykształcenie ale chciałbym zaocznie pójść na Historię Sztuki. To mocno oblegany kierunek? Ciężko jest się dostać?
#sztuka #studia #warszawa
  • 7
Co prawda już mam wyższe wykształcenie ale chciałbym zaocznie pójść na Historię Sztuki.


@Gensek: z ciekawości bo mnie to bardzo interesuje. Co motywuję cię aby dalej studiować? po co CI to? co z tego masz? szczególnie że już mówisz że masz inne studia skończone to nie wolisz czerpać z życia niż tylko ciągle studiować?
@sha128:

Co motywuję cię aby dalej studiować? po co CI to? co z tego masz? szczególnie że już mówisz że masz inne studia skończone to nie wolisz czerpać z życia niż tylko ciągle studiować?


Nie chcę tutaj pisać jakie to studiowanie jest cudowne, ale mnie to szokuje, że dla kogoś czerpanie z życia i studiowanie to alternatywa rozłączna. Może jeśli studiuje się na siłę, tylko żeby znaleźć potem pracę. Pomijając wszystkie
@Gensek: Nie mogę i nie wiem, czy się dostaniesz, ale pytanie, czy Historia sztuki jest oblegana mnie rozbawiło. UW udostępnia statystyki rekrutacyjne, przynajmniej dawniej udostępniało, bez problemu je znajdziesz i możesz się porównać.