Wpis z mikrobloga

Dawno tak nie byłem zadowolony z zakupu gry, naprawdę. Przeszedłem i teraz znowu przechodzę i już wiem, że zaraz po tym jeszcze raz przejdę z nowymi broniami xD Siódemeczka mi się podobała, ale tam był nudny wątek na statku. Tutaj chyba nie ma takiego. Wspaniała jest to część, chcę zapomnieć ją szybko (σ ͜ʖσ)

#gry #ps4 #ps5 #residentevil
Pobierz Mega_Smieszek - Dawno tak nie byłem zadowolony z zakupu gry, naprawdę. Przeszedłem i ...
źródło: resident-evil-village-facebook-720x378
  • 37
@Mega_Smieszek: Tia, chyba najgorsza rzecz z tą grą to tylko fakt, że tryb TPP zablokowali za DLC, co jest konkretnym #!$%@?ństwem, no ale Capcom bardzo nie potrafi w wyprzedaże i takie tam. Pamiętam jak swego czasu, żeby mieć złotą edycje Resident Evil 5, w której były te dodatkowe misje, musiałem kupić od nowa całą grę, bo nie sprzedawali tego osobno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Beeercik: plusem tych nowych re jest to, że to są "etapy" ucieczki tak jakby poziomy, nie są upierdliwe i w miarę spokojnie można eksplorować, co do metro to przeczytaj sobie pierwszą książkę z trylogii, po prostu część poświęcona bibliotece to jest coś pięknego