Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #wybory #polityka

Jakąkolwiek decyzję by nie podjał Duda to będzie to decyzja dla niego niekorzystna xD

- Powołanie Morawieckiego to pewne wotum nieufności całej koalicji, pewnie też Konfy a być może też ziobrystów. To będzie katastrofa wizerunkowa. Zapunktuje dla PIS, ale wzbudzi olbrzymią pogardę u reszty społeczeństwa
- Powołanie Tuska może dać niezłego mindfucka betonowi pisowskiemu, że jak to, nasz kochany prezydent układa sie z tym szatanem Tuskiem? W swoim mateczniku, w środowisku PIS już nie będzie miał przyszłości, ale ma szansę trochę zrehabilitować się w oczach reszty społeczeństwa

Co zrobi Duda?

  • Wybierze Morawieckiego 67.7% (84)
  • Wybierze Tuska 32.3% (40)

Oddanych głosów: 124

  • 7
@Piaseczyniak: Też to rozważałem i nie wykluczam tego, ale wydaje mi się, że ten krok nie zadowoli żadnej ze stron. A przecież Duda musi wybrać dla siebie drogę po prezydenturze - iść razem z PIS do końca i tam szukać dla siebie przestrzeni, może nawet liderowanie partii po przejściu na emeryturę Kaczora. Czy szukać dla siebie miejsca w polityce poza PISem, bo wydaje mi się, że społeczeństwo pozapisowskie zdejmie z niego