Wpis z mikrobloga

  • 1
@testgd274 w Galaxy Watcha 4 ta funkcja jest z EKG i wyniki porównywalne z miernikiem profesjonalnym. Dodatkowo sprawdzałem dokładność podczas testów wysiłkowych u kardiologa i się zgadza z dokładnością 2%
  • Odpowiedz
eh zaden zegarek nie zmierzy ci dobrze pulsu


@sylwester666: kolega pyta o cisnienie nie puls ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@testgd274: bedzie ciezko cos ogarnietego znalezc, garmin, suunto, coros - zapomnij. Apple watch ponoc od kolejnej wersji, ale to nie sa potwierdzone plotki.
Samsung ma to od galaxy watch 4, ale nie odpowiem ci jak wyglada dokladnosc pomiarow. Z tego co pamietam, zegarek trzeba bylo najpierw skalibrowac
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwester666: polara mam teraz z tymi elektrodami do pomiaru obok diod i się wydaje dobrze mierzyć puls ale faktycznie reszta firm to tylko z paskiem - tak czy siak chodziło o ciśnienie i O2:)
  • Odpowiedz
  • 0
Galaxy Watcha 4


@Issac: dziękuję, o nim też czytałem. Wiesz może czy muszę mieć telefon Samsunga żeby uruchomić pomiar O2 i ciśnienia? (widziałem taki komentarz gdzieś ale był stary, więc może już nie ma takiej potrzeby)
  • Odpowiedz
  • 1
@testgd274 mam Samsunga, wiec nie wiem.
Do odczytu EKG jest potrzebna apka Samsung Health Monitor.
W pierwszej kolejnosci sprawdz czy jest kompatybilna z Twoim tel.
  • Odpowiedz
  • 0
@testgd274 mam Samsunga, wiec nie wiem.


@Issac: mam juz zegarek (tez galaxy watch 4 - nie classic) ale z tabletem galaxy tab sie nie paruje, podobnie z huawei P20. Jaki masz model telefonu? (musze kupic jakiegos pewnego samsunga bo bez parowania dziala mi pomiar tlenu ipodobne wartosci pokazuje do pulsoksymetru na palec ale EKG i cisnienie wymaga sparowanego telefonu)
  • Odpowiedz