Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#finansowypoker
Start maj 2019: 35000 pln.
Stan na 31 październik 2023: 104243 pln.
Lubię stosować miarę waluty europejskiej więc mam ~23 425euro (jest za 4,45zł w porównaniu z 4,30zl w marcu 2020).

Odbijam paź, nic nowego chociaż mimo sporych wydatków poszedłem lekko do góry bo na giełdzie urosło coś tam. W tym miesiącu będę też zajęty innymi rzeczami jak pieniądze. Staram się dalej podnieść zarobki, nie wiem jak to zrobić. W sumie nigdy nie wiedziałem jak zarabiać pieniądze, poza tym ostatnie miesiące były mocno wolne od uzależnienia, także wiąże z tym nadzieje. Mam jakąś wizję w głowie, nie wiem jaki gonienie za hajsem ma sens skoro i tak wszyscy umrzemy ale chciałbym osiągnąć cel jaki sobie założyłem, no bo co innego mam robić. Niech się konkretyzuje. Muszę coś z tym ike zrobić bo od trzech lat wpłacam a nie zainwestowane to jest nigdzie, bo jestem debilem i zawsze na ostatni moment ehh.. jest w mbanku to chyba trzeba przenieść.
W ogóle, jaki to ma sens. Po co mi ike. Mi potrzebne FIRE, gdzie wyciągam te pieniądze żeby żyć z odsetek. Chyba trzeba się przenieść do Dubaju xD Dochód pasywny 0, assety 0, wliczam niby auto po niższej cenie. #oszczedzanie #inwestowanie #pieniadze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#finansowypoker
Start maj 2019: 35000 pln.
St...
źródło: obraz-2023-11-05-214703479
  • 4
Anonim (nie OP): @bestandriu: średnią ale pokaż swoje finanse
@OsSikorskiego @Wookie2020 niestety to nie bait, nie chciałem wrzucać na górce a mam problem z uzależnieniem i minąłem dołek przez wybuchem ai. Miałem każdy moment żeby wrzucić, nie wiem co teraz zrobić nie mam na razie głowy do tego


·