Wpis z mikrobloga

@michal1498: ja aktualnie muszę wegetować dla madki i pracować w pół pracy bo ona widzisz ona ma za dużą empatię dlatego moja aparatura powstrzymania tlenem jest włączona świadomość wylogowania się z prawdopodobieństwem nowego życia też mnie blokuje do wylogowania w in video game
ten świat ekranów jest ochydyny ale prawdopodobieństwo nowego życia gdzieś nie wiem w bliskim wschodzie będzie dużo gorsze niż to
strach jest dużo gorszy niż zwyczajne wylogowanie sie
@michal1498: pracowałem nie tak dawno z jednym gościem z pracy na cmentarzu czyszczenie nagrobków itp zgadzał się z tym co uważam natomiast mówił że jest jakaś forma odpoczynku po wylogowaniu i trochę to trwa ale czas się wtedy zatrzymuje w miejscu po tym etapie tak jak pisałem można być w najgorszym piekle na ziemi
Niebo może dotyczyć osób starych
Piekło złych
Jeżeli ktoś cię wylogowuje możesz trafić w lepsze karty później
@michal1498: nawet jak w pewnym wieku się z kimś zwiążesz to i tak wszystko zostaje w głowie. Ja się związałem z podobną sobie dziewczyną, a dalej się boję nowych osób, wiecznie czuje się od innych gorszy i nieustannie mam poczucie winy. W głowie nie zmieniło się nic.
@michal1498: ale masz świadomość czyli tam byłes ja pamiętam że już się nudziłem od tej ciemności i trwało to długo niestety potem trach znalazłem się tutaj
pamiętam podłogę szpitala jak z horroru
w biało czarne kratki