Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/artykul/6918559/sukces-ustawy-ustawy-o-przeciwdzialaniu-przemocy-w-rodzinie zobacz jak działa twoja wspaniała ustawa


@goparys: No widzę i co? W dalszym ciągu nie masz jakiejkolwiek alternatywy, o którą prosiłem, a samo to, że ludzie zostali uniewinnieni przez sąd mało dla mnie znaczy. Jestem bardziej przy ziemi człowiekiem, a sądy jednak nie są instancją, która osądza co jest prawdą, a co nie. Zejdźmy na ziemię.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar xDddD to kto ma osadzać? Policjant? Mamy bezgranicznie wierzyć ofiarze? Alternatywą jest dotychczasowe domniemanie niewinności i dochodzenie swojej racji na drodze sądowej jak w cywilizowanym kraju. Ile ty masz lat, 13?
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar przed chwila twierdziłeś ze 10% oskarżeń jest fałszywych. Oczywiście dane z dupy, przedstawiłem ci prawdziwe to nagle nie ma to znaczenia. Błagam powiedz ze trollujesz, nie można być tak durnym
  • Odpowiedz
xDddD to kto ma osadzać? Policjant? Mamy bezgranicznie wierzyć ofiarze? Alternatywą jest dotychczasowe domniemanie niewinności i dochodzenie swojej racji na drodze sądowej jak w cywilizowanym kraju. Ile ty masz lat, 13?


@goparys: Nie, domniemanie niewinności w ogóle nie dotyczy tej sprawy. Jeżeli jest zgłoszenie dotyczące przemocy to ktoś musi zareagować natychmiast. Tak samo jak ktoś zabije kogoś na ulicy to rozwiązaniem nie będzie domniemanie niewinności, a natychmiastowa interwencja.

Także w dalszym
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar domniemanie niewinności dotyczy każdego oskarżenia. Przecież to jest chore, pokłóci się baba z chłopem, zadzwoni na policję ze ją niby bije i wyrzucą go z własnego domu
  • Odpowiedz
domniemanie niewinności dotyczy każdego oskarżenia. Przecież to jest chore, pokłóci się baba z chłopem, zadzwoni na policję ze ją niby bije i wyrzucą go z własnego domu


@goparys: Ok, czyli dla Ciebie po prostu przemoc nie jest jakimkolwiek problemem i w przypadku takich zgłoszeń nie ma innej alternatywy jak rozprawa w sądzie za miesiąc/rok. A jak mąż dalej #!$%@? żonę/dzieci to przecież jest domniemanie niewinności jest.

W takim wypadku raczej nie
  • Odpowiedz
@goparys W jaki niby sposób działanie sądów ma tutaj jakiekolwiek znaczenie? rozprawa sądowa nawet w najlepszym systemie to jest oczekiwanie paru tygodni. do tego czasu ojciec ma #!$%@?ć żonę i dzieci? Wałkujemy to z 10 raz, a Ty dalej nie jesteś w stanie tego zrozumieć.
  • Odpowiedz