Wpis z mikrobloga

#xiaomi #telefony #serwispc #serwisgsm #programista15k #informatyka #pomocy #pomoc #serwiskomputerowy

Pilnie potrzebuje pomocy, telefon redmi 11 pro po wciśnięciu niechcący przycisku zasilania na chwilę zresetował się i zawiesił na logo mi podczas włączania. Nie da się go wyłączyć, jedynie jak wchodzę w kombinację przycisku zasilania oraz volume up to jest tylko Sage mode i reboot ale to nic nie daje. Kombinacja z volume down też nic nie daje tylko włącza się fastboot i też Zawiercia. Nie ma opcji wyłączenia, ciągle tylko reset. Problem polega na tym, że jutro muszę lecieć samolotem i wyłączyć telefon.... Co mam robić?
  • 6
  • Odpowiedz
boot ale to nic nie daje. Kombinacja z volume down też nic nie daje tylko włącza się fastboot i też Zawiercia. Nie ma opcji wyłączenia, ciągle tylko reset. Problem polega na tym, że jutro muszę lec


@Wojtas_elo: kabelek, oprogramowanie MUI, włącz zasilanie i czekaj aż się połączy z telefonem.
  • Odpowiedz
  • 0
@ashmedai: trzymanie power 10+ sekund robi reset, setki razy robiłem to i nic.
Wejście w fastboot czyli power+vol down wchodzi w fastboot i też zawiesza na tym logo
Power+vol up daje mi do wyboru opcję reboot, wipe data (nie mogę użyć bo zdjęcia muszą zostać), connect to mui assistent nie mogę zrobić bo nie mam kompaktowe żeby się do tego podłączyć. Na końcu mam Sage mode który reaguje tak samo czyli
  • Odpowiedz
Sage mode


@Wojtas_elo: czy może Safe mode?
Wygląda na zrypany system więc albo komp albo wipe data.
Z samolotem się nie przejmuj, system nie jest uruchomiony. Zostaw jak masz aż bateria padnie.
  • Odpowiedz