Parę słów od tagowego kolegi @MrRedz: "Myślałem że może teraz na wykopie 2.0 moderacja dostosuje się do większości i będzie tolerować koteriady, ale nie xD "Trzeba rozdawać bany i już!" ( ͡°͜ʖ͡°) Za co? Za trollowanie, choć wszyscy dobrze się bawili i nikt nie czuł się trollowany. Białek i spółka nie wyciągnęła wniosków przez ten czas ¯\(ツ)/¯"
#f1
Komentarz usunięty przez moderatora