Wpis z mikrobloga

Zainteresowała mnie honda Civic 7 z silnikiem 1.7 diesla od izusu. Za grosze to teraz lata zwłaszcza dieselki, pewnie z racji na zbliżające się strefy czystego transportu j rok produkcji tych aut bo w 2005 skończyli a euro 4 jest od 2005. I 05 potrafią i za 10k wystawiać golasy a 04 na wypasie że skóra można i za 5k kupić. Czyli idealnie na spontaniczny zakup. A zapasowego opla trzeba będzie na coś wymienić niedługo.

Nigdy nie miałem Hondy ani żadnego japońca.
Tak tak wiem że civic 7 z silnikiem od isuzu na osprzęcie opla to nie honda. Ale mimo wszystko.

Szukając opini o silnikach ludzie sobie chwalą ale na pewno muszą mieć jakieś wady. Ktoś pracował przy tych silnikach i powie co w nich jest #!$%@??

#motoryzacja
  • 4
@r5678: miałem opla Zafirę z tym silnikiem i złego słowa nie powiem, jako tako pchało budę, często z obciążeniem w postaci przyczepki i przez prawie 200k km za mojej kadencji zero problemów
@Mawid_Dotyka: Z tego co przeglądałem ogłoszenia to wyglądają nawet lepiej niż inne marki z podobnego okresu, bo wszystkie które przeglądałem nie miały widocznej rdzy. Nie wiadomo jak podłoga.
@gazozaur: No jeszcze nie miały dpfa ani też dwumasy, wiec i do miasta się nada. Wolałbym z gazem, ale jest bardzo mało ogłoszeń i nie wiadomo czy luz da się ustawić kluczem i szczelinomierzem czy trzeba kupować części.
Czystych benzyn nawet nie patrzę bo montaż gazu do auta za kilka tysięcy które będzie robić małe przebiegi jest nieopłacalny.