Wpis z mikrobloga

Cześć.

Czy ktoś bardziej ogarnięty w temacie samochodów terenowych może mi powiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie/oglądaniu Pajero Pinin? Znalazłem sprowadzonego z Włoch w dość interesującej cenie.

Oczywiście wiem, że podstawą jest rama i jej stan, ale czy model ten posiada jeszcze jakieś wady czy mankamenty produkcyjne, które wychodzą w praktycznie każdej sztuce?

Pozdrawiam

#4x4 #terenwizja #samochody #motoryzacja
  • 5
@Smietan01: ja to prędzej mógłbym powiedzieć na co zwrócić uwagę przy kradzieży/sprzedaży pojazdu niż przy zakupie/oglądaniu także no niestety mordo wybacz, ale ja osobiście nie jestem w stanie Ci pomóc, no trudno, szukaj kogoś innego, ja tu nie będę Cię bajerował, że się na tym znam, jak się nie znam
z fartem
@Smietan01: Pajero super, sam sobie po czasie pluje w brodę że ostatecznie postawiłem na Vitarę. Niestety nie mamy w ekipie Pinina, ale zapytam - ogólne zasady kupowania terenówki znasz? Różni się to trochę od kupowania osobówki, sam kupiłem kilka osobówek z sukcesem, ale pierwszą terenówkę wtopiłem okrutnie. Jak się nie czujesz w tym temacie za dobrze to naprawdę warto zabrać kogoś, kto się zna i pomoże, szczególnie, że teraz jest na
  • 1
@Kondensator100n właśnie za bardzo nie znam się na tych zasadach oprócz oczywiście dokładnego sprawdzenia ramy.
No właśnie zauważyłem, że zrobił się ruch w temacie. Generalnie mi nie chodzi o jakiś totalny offroad. Raczej do codziennego użytku i lekkiego terenu.