Wpis z mikrobloga

Zawiodłem się Kourosem, czytałem różne legendy o nim że pachnie jak seks, a raczej jak orgia, że jest to najbardziej męski i na swój sposób wulgarny zapach a co mam we flakonie? Pianka do golenia z miodem/woskiem?
Jedyne z czym mi się kojarzą to z białą koszulą, czarnymi spodniami i butami wyjściowymi a miał być ktoś z ciemniejszym charakterem, może kowboj? #perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: xDDDDDD fanboje kourosa zbieraja kolejne zniwa
wszystkie te "perfumy" typu kouros,antaeus,lapidus, boss n1 itd. to #!$%@? gowno, ktore jest oproszone jakas mitologia przez kulciarzy
niektorzy jeszcze ci beda wmawiac ze powinenes kupowac vintage batche z lat 80 albo 90 zeby doswiadczyc tych "zapachow" w swojej prawdziwej glorii
  • Odpowiedz
niektorzy jeszcze ci beda wmawiac ze powinenes kupowac vintage batche z lat 80 albo 90 zeby doswiadczyc tych "zapachow" w swojej prawdziwej glorii


@nielubie2: Bo w sporej ilosci przypadkow to czesto sa nawet inne zapachy XD

@MetalowyBieg: Bo to dobre retro perfumy, a bzdury powielaja jakies gimby-memiarze ktore z najtrudniejszych perfum wachali tylko psi patrol edt XD

Jak chcesz najbardziej smierdzaca wersje, to szukaj sanofi 92-99 XD Jak chcesz najbardziej
  • Odpowiedz