Wpis z mikrobloga

@CandyToy audi S4 b9 2018 USA, 3.0 tfsi. Tutaj 8hp. Serwis skrzyni robiony w tamtym roku w ASO, więc o to się nie martwię. Kupiłem olej, filtry, tarcze przód, klocki przód tył (tarcze ferodo klocki brembo), odma, wylany amortyzator z tyłu więc kupione dwa oem, olej do dyfra oem, w zawieszeniu tuleje wahaczy z przodu i zastanawiam się jeszcze nad przegubem bo według poprzedniego właściciela strzelał na skręconych w prawo, ale ja
@pozpozi: Czemu nie zamontowałeś klocków ferrodo? Ja jeżdżę na ds2500 i o ile potrafią zapiszczeć przy zatrzymywaniu się (nie zawsze) to na torze matują mi tarcze, które się przegrzewają a klocki nie
@cwlmod miałem dba+ds2500 w golfie 7 gti i wydaje mi się że to trochę przerost formy na treścią do jazdy na ulicy. Na torze to co innego, ale tym raczej się tam nie wybieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biaukowe ja kupiłem za 137800, wystawiony był za 140. Ten sprowadzony przez jakaś tam firmę dla osoby prywatnej, poprzedni właściciel zrobił nim 40k km na daily.
dba4000 t3


@pozpozi: Dokładnie taki zestaw chce złożyć. Jak ci się na tym jeździło i dlaczego tego tego nie chcesz? Za drogie klocki czy mocno ci piszczały?
@cwlmod za drogo wychodzilo i wydaje mi się, że dość szybko się zużywają. Po niecałych 30k km musiałem zmieniać klocki, co przy moich kilometrach było po pół roku z hakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)