Wpis z mikrobloga

#ubezpieczenia czy firma ubezpieczająca ma większe znaczenie przy wyborze ubezpieczenia czy raczej skupić się na ofercie? szukam ubezpieczenia mieszkania w raz ubezpieczeniem ruchomości, oc w zyciu prywatnym itp.w rankomacie wychodzi ze Generali ma najbardziej odpowiednią ofertę dla mnie ale jeszcze się rozglądam.
  • 3
  • Odpowiedz
wychodzi ze Generali ma najbardziej odpowiednią ofertę dla mnie


@mucha6565: Co znaczy najbardziej odpowiednią? Cena decyduje czy coś innego?

Ubezpieczenia mieszkania to ubezpieczenia dobrowolne i w każdej firmie jest inny zakres tego ubezpieczenia, niektóre firmy mają tylko zakres na ryzykach nazwanych, inne oferują też Allrisk, w niektórych masz stłuczenie i wandalizm bez limitu w innych masz szkody własne i co firma to inaczej rozumieją instalacje w domu, mają inne wykluczenia odpowiedzialności
  • Odpowiedz
@mucha6565: Przede wszystkim ważny jest zakres ubezpieczenia i kwota. Jak spali Ci się mieszkanie, a masz ubezpieczone do 16k to za tyle obecnie nawet łazienki nie wyremontujesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@sayanek właśnie o to chodzi, że nie chce wziąć czegokolwiek, stąd moje pytania. Jeżeli chodzi o kwoty ubezpieczenia to mam wyznaczone co(zakres) i do jakiej kwoty chce ubezpieczyć.
  • Odpowiedz