Wpis z mikrobloga

Stworzyłem Grę o Mirko/Wykopie, troszkę kiedystobylo, bo w sumie gra powstała w ~2018 roku i na tym zakończyła się jej przygoda, tak samo treść gry zatrzymała się na początku 2019 roku. Gra jest dostępna na Androida/IOS + przeglądarki.
#donislawdev <-- obserwuj

IOS
Android Google Play
Web, wersja online
APK do pobrania dla osób bez sklepu Googla itch.io

Czemu akurat teraz powstał ten wpis? Tak się złożyło, że z powodu zmian w Google Play/App Store "Mirkowanie" zostało usunięte ze sklepów, zainteresowanie grą nie było jakieś duże, ale kilka osób się pytało, co się stało z grą. Akurat miałem chwilkę wolną i zaktualizowałem wszystkie swoje gry na Androidzie/IOS/przeglądarce, więc Mirkowanie wróciło do sklepów. Przy okazji w wersji mobilnej gry zniknęły reklamy, więc gra jest w 100% darmowa w wersji mobilnej, poprawiłem kompatybilność z nowszymi urządzeniami i weszło też kilka innych drobnych zmian. Na wersji przeglądarkowej zostało też poprawione działanie gry + jej zapis.

Co zawiera gra? Elfy, zboża, kosmonauci, pomarańcze, nawiązania do serwerowni, nocnej zmiany, pomarańczy, kosmonautów, rogali, nawiązania do najpopularniejszych wpisów/osób na Wykopie, nawiązania do mniej popularnych użytkowników (kilkaset) i wiele dziwnych rzeczy. Podczas tworzenia gry dałem z siebie całe 30%, co z resztą widać( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Moja ostatnia gra na Steamie o Yerba Mate jest obecnie w promocji -50%, jak ktoś chętnych to zapraszam Yerba Mate Tycoon Steam

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Facebook
Twitter

#wykop #heheszki #gry #donislawmirkowanieclicker #gamedev
DonislawDev - Stworzyłem Grę o Mirko/Wykopie, troszkę kiedystobylo, bo w sumie gra po...

źródło: MirkoMirkoMirko

Pobierz
  • 1