Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Moskvin: @An-Dagda Okej ale nawet gdyby to dalej xD? W sensie sorka, idea że jakas firma u nas kieruje sie "woke" i kupuje reklamy w głównych telewizjach, jest no xD U nas woke poza bardzo małymi grupkami nie istnieje i polacy tego nie kupują. Wyjaśnienia na moje są dwa, albo sie im to opłacało, albo typowe polskie zarządzanie, czyli brak zarzadzania i pomyślunku, a nie woke xd Jaka to w ogóle
@johny-kalesonny: Z niczym cumplu ich święte prawo tak jak moim prawem jest toczenie beki z chybionych kampanii reklamowych które chcą za wszelką cenę chcą być "woke" . Widać niektórzy nie wyciągnęli wniosków po dramie z Bud Light ¯\(ツ)/¯

@SirSherwood Ale o tym właśnie mowa, reklama makijażu dla czarnych w Polsce na Polsacie.

Co do woke widać pomalutku niektórzy próbują importować tą dżumę ze stanów co w polskich realiach jest podwójnie zabawne.
. Widać niektórzy nie wyciągnęli wniosków po dramie z Bud Light ¯\(ツ)/¯


@Towarzysz_Moskvin: xD

Wydaje mi się, że wnioski wyciągnięte i beka wytoczona z idiotów, którym pękała dupa z powodu tej kampanii ;D. To jest tak prześmieszne, jak prawactwo widzi jakieś wymyślone zagrożenia za każdym rogiem xD

Co do woke widać pomalutku niektórzy próbują importować tą dżumę


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Widzę, że oprócz osób transseksualnych to już w ogóle zaczął Cię ten cały
@johny-kalesonny: Więcej XD na pewno nada jakiś sens twoim argumentom ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Co do pękających dupy to najbardziej pękła ona koncernowi który powierzył nadzór nad marketingiem nawiedzonej babie która w imię swoich poglądów zantagonizowała głównego konsumenta ich produktów. Prześmieszna są natomiast fikołki woke lewicy w zderzeniu z realiami poza ich ciasnymi bańkami.

Woke wk...ia mnie od samego początku bo jest regresywną ideologią noszącą znamiona sekciarskiego