Wpis z mikrobloga

Na chłodno wygląda to tak, że ETH stracił szatnie oraz klub. Ponoć sporo pracowników było niezadowolonych. Jedynym wyjściem jest jego zwolnienie i to nadejdzie prędzej czy później. Oby jak najszybciej

Szkoda mi tego chłopa, bo mam wrażenie że to dobry trener z pomysłem który chce wziąć się za klub i trzymać go dość twardą ręką co nie podoba się rozpieszczonym gwiazdkom. Choć ponoć ma swoich ulubieńców co też by mnie wkurzało

Koniec końców zmiana trenera może poprawić naszą grę na jakiś czas ale dalej będziemy w głębokiej dupie. Ten klub jest przesiąknięty gównem.

Kibicuje od 2003 roku ale teraz chyba po raz pierwszy straciłem nadzieję na polepszenie tej sytuacji. Nawet mnie to jakoś nie rusza w sumie xD Mecze United oglądam ostatnio gdy akurat nie mam nic do zrobienia bo tracenie nerwów na głąbów którzy nawet się nie starają nie ma zbytnio sensu

#united
  • 2
@erni13: mam podobne odczucia. Długo starałem się zrozumieć jego filozofię i podobało mi się podejście dość autorytarne. Ale jedna rzecz. Za chore pieniądze pościągał zawodników, którzy w tej lidze finansowej nie leżą:
- Martinez za ponad 50 baniek
- Onana to samo
- Antony XD
To nie są zawodnicy skillem na United. Tyle się pisało o pozbyciu się szrotu, to naściągał nowego szortu.

Dodatkowo tak jak piszesz, w tym klubie jest
@erni13: @czarny_matt94

United jeśli jakimś cudem wygra następny mecz, to się okaże, że Ten Hag jest trenerem, który wygrał pierwsze 50 meczów w PL najszybciej spośród wszystkich menadżerów w historii tego klubu :)

Niestety tak jak zauważyliście - gwiazdeczki niszczą ten klub. Tutaj powinno się #!$%@?ć 3/4 składu i pościągać ludzi, którzy chcą walczyć i się rozwijać. Najwyżej byśmy zakręcili się gdzieś w połowie tabeli jak Arsenal, ale im to finalnie