Wpis z mikrobloga

  • 0
@wezsepigulke: tam gdzie sprawdzają takie rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zawsze jeździłem od pon wiec wiedziałem ze mogę drugą 24 użyć, ale teraz chyba tak to nie wyglada
  • Odpowiedz
  • 1
@fff112: wyluzuj, nikt się z ciebie nie śmieje. Możesz sobie być kim tylko chcesz o ile nie robisz tym krzywdy innym ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wezsepigulke: wątpliwość bo rozpocząłem w niedziele swój tydzień pracy. A nie jak zwykle w pon. A nie pamietam czy te pauzy liczą się w okresie tygodniowym czy jakoś inaczej. Bo jeśli liczymy tu cykl od północy w pon do północy w niedziele to zaczynajac już w niedziele prace jestem jeden tydzień do tylu
  • Odpowiedz
@ImeNs Masz 6 dób pracy od tej niedzieli i tyle. Jak pauza przechodzi z niedzieli na poniedziałek to ja zaliczasz do dowolnego tygodnia. Wiec jak poprzednia pauza była 45h i kończyła się w poniedziałek to mozesz ja zaliczyć do nowego, pierwszego tygodnia, a pauzą 24h tylko sobie przedłużacz możliwość pracy o następne 6 dób i nawet bez pakietu znowu możesz zrobić 24h za drugi tydzień. A z pakietem w każdej chyba możliwości
  • Odpowiedz
  • 0
@wezsepigulke: ja tez zakładałem ze mam jeszcze jedna 24h ale moja spedycja twierdzi zd skoro zacząłem w niedziele to teraz mi leci 3 tydzień i muszę robić już 45h. Dlatego zgłupiałem
  • Odpowiedz
  • 0
@wezsepigulke: No nie do końca. Bo mi się zesralo auto po drodze i to ja jestem w plecy, bo miałem być już w domu a nie siedzieć na parkingu 45h (,)
  • Odpowiedz