Wpis z mikrobloga

O kur.a panowie hit, takiego obrotu sprawy to bym się nie spodziewał nawet na fanpage zarządzanego przez jakiegoś Maciusia co miałby z 8 lat.

Potrzebowałem pilnie przedłużyć usługi bo mi wygasły, chcę płacić i się okazuje, że pekaobiznes24.pl leży:

Podczas łączenia z serwerem „www.pekaobiznes24.pl” wystąpił błąd. PRCONNECTRESETERROR

Kod błędu: PR
CONNECTRESETERROR

napisałem na ich fanpage ze pekaobiznes24.pl leży i żeby naprawili (normalnie tylko tyle, bez żadnych wyzwisk itp), kilka osób dało mi lajka i napisało to samo, ktoś tam z ich profilu odpisał że przekazali sprawę do odpowiedniego działu. W między czasie dobiłem się na infolinię, dowiedziałem się, że wiedzą o awarii i nie znają daty jej usunięcia, i proszą tylko o sprawdzanie samemu czy strona działa co parę minut. Po około 30 minutach napisałem (odpisałem na swój komentarz), że już strona działa. Finalnie się okazuje, że zostałem zbanowany na ich fanpage xD nie mogę w ogóle wejść na ich profil:

"This content isn't available at the moment
When this happens, it's usually because the owner only shared it with a small group of people or changed who can see it, or it's been deleted."

sprawdzam z drugiego profilu i nie ma pod ich ostatnim postem żadnego mojego komentarza, w chwili obecnej pozostał tylko jeden o awarii (było więcej), także inni pewnie też polecieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pekaosa
#pekao
#bank
#banki