Wpis z mikrobloga

@JPRW: Ja niestety nie mogę już nic napisać pod wpisami koniasza który pcha ruską propagandę non stop na pół etatu. Ale niedługo zgodnie z reklamą i przewidywaniami gazpromu on i jego rodzina będą zżerać chomiki w ruskim mirze. Albo i jego starzy ostatecznie wyślą koniasza na front żeby sobie dorobić.
  • Odpowiedz
  • 52
@JPRW ruska dupa zapiekła i mnie skasował wiec wklejam tutaj. Nie odpisujcie mu już.

@Szinako f-16 niedobre, himmarsy niedobre, leopardy niedobre, kraby niedobre, pzh2000 niedobre, groty niedobre, atacms niedobre, patrioty niedobre ale zgruzowani rosjanie wyciagnieci z gospodarki o tym lepiej nie wspominać. Natomiast twoje t55 i ciezarowki z konca II wojny swiatowej to game changer ( ͡º ͜ʖ͡º) Pocieszaj się przegrywie, ale już po Rosji.
uszyk90 - @JPRW ruska dupa zapiekła i mnie skasował wiec wklejam tutaj. Nie odpisujci...
  • Odpowiedz
Pocieszaj się przegrywie, ale już po Rosji.


Znasz takie powiedzenie: Nie dziel skóry na niedźwiedziu? Jest niezerowa szansa, że zaczyna się początek końca FR, jaką znamy, ale jest też spore prawdopodobieństwo, że wyjdą z tego z tarczą.

Jej znaczenie marginalizuje się a świat postrzega ja jako zbrodniarza.


@uszyk90: widzisz, wojna izraelsko-palestyńska mocno zmieniła optykę jeśli chodzi zbrodnie. Nie zauważyłeś tego?
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik wpływy szczególnie energetyczne ale także soft power w środkowej Azji gwałtownie się skurczyły a wiec znaczenie Rosji marginalizuje się w stosunku do stanu sprzed 2 lat i to jest fakt.

Na te chwile nie można stwierdzić jak świat oceni Starcie Żydów z arabami. To dopiero początek i optyka postrzegania Rosji jako prymitywnego agresora nie zmieniła się przez konflikt na bliskim Wschodzie.

Znam to powiedzenie i faktycznie mój optymizm może być
  • Odpowiedz
Czeka ich powolna degrengolada i wewnętrzne rewolucję.


@uszyk90: ale to generalnie jak większość państw europejskich - demografia tubylców jest okrutna, a migranci mnożą się jak króliki...

Ament


@uszyk90: Awomen
  • Odpowiedz