Wpis z mikrobloga

popatrz uważnie, niby takie cloud do czeczenów czyli pośrednio i do islamu i lexy obiera stronę arabską nie broniąc zydów jak to robią massmedia, i to ja jestem #!$%@?? to wszystko to jedna wielka gra jak sie popatrzy na szczegóły, ciekawe kiedy koniec
czemu wszyscy w tym konflikcie sa team Palestyna ?


@Wykladzina55: Nie wiem czy ktoś zauważył, ale generalnie w naszym społeczeństwie tudzież kraju praktycznie od zawsze próbuje się źle przedstawić żydów a żydom bardzo długo próbowało się przedstawić źle nas. Co jest bardzo, bardzo zabawne bo bardzo duża część żydów ma ogólnie polskie korzenie a my jako społeczeństwo jesteśmy im bardzo bliscy kulturowo nawet jeśli chodzi o chleb z solą którym witamy
czemu wszyscy w tym konflikcie sa team Palestyna ?


@Wykladzina55: Ponieważ w mediach prowadzona jest taka narracja a nam wręcz przez całe lata jako społeczeństwu propagowane było przez ZSRR to, że mamy nie lubić żydów. Do tego cały czas się mówi na przykład o zabitych dzieciach zapominając to, ze palestyńczycy na przykład losowo porywali zabijali ludzi na festiwalu, gwałcili kobiety itp.
@GrubyPrezes: Dobrze napisałeś, ''mityczne kamienice''. Prawda jest taka, że to jest jedynie wąska grupa społeczna chociaż wpływowa którą można porównać do naszego Korwina albo Grzegorza Brauna czy innych tego typu odlepusów. Jak spotkasz normalnego żyda w USA na przykład to często nawet nie będziesz wiedział, że on jest jelawish bo ogólnie większość z nich nie wygląda jak te ortodoksy z NY i nie zachowuje się tak.