Wpis z mikrobloga

Ale beka, że ludzie kupują ciperki i inne tłuste guwno a potem tyją, a mogą sobie groszek, ciecierzyce, dynie, jaiekolwiek inne tanie warzywo upiec z jakąś przyprawą i się napchać tym pod korek.

Nic dziwnego dlaczego Polacy tyją najszybciej w europie, jak w takiej biedronce tylko słodycze cipsy i ciasteczka jakieś. xdd
Idźcie sobie do sklepu i policzcie ile macie takich przekąsek kalorycznych w porównaniu do warzyw, w takiej żabce warzyw nie ma nawet
#dieta #jedzzwykopem
B.....n - Ale beka, że ludzie kupują ciperki i inne tłuste guwno a potem tyją, a mogą...
  • 9
@BayzedMan Ale tyś głupi. Nie chodzi o to co jesz, tylko ile. Ja przez dobre kilka lat jadłem codziennie maka, zapijałem colą i dopychałem słodyczami ale nie przekraczałem swojego zapotrzebowania kalorycznego i tak oto miałem niedowagę. Teraz staram się jeść zdrowiej to jeszcze chudnę, bo nie umiem zjeść więcej
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MomonSan: ma znaczenie co jesz i ile. To tak jakbyś powiedział że nie ma znaczenia jakie paliwo wlewasz do samochodu.

Jak jesz gówniane jedzenie to się słabo czujesz. Jak się słabo czujesz to podejmujesz gorsze decyzje i mniej Ci się chce dbać o siebie. Nie mówiąc o tym że fast foody i słodycze są uzależniające.

Tobie się udało nie uzależnić ale statystyka jest bezlitosna.

Ogólnie jak obserwuje w mojej rodzinie ludzi
@amorfati Ale ja nigdzie nie mówiłem że takie jedzenie nie szkodzi. Odniosłem się tylko i wyłącznie do tego o czym pisałeś, czyli otyłości. Możesz jeść same gówno i nie przytyjesz dopóki nie jesz nadwyżki kalorycznej i taki jest fakt. Z powietrza se chyba nie wciągasz dodatkowych kalorii