Wpis z mikrobloga

Dawno mnie nie było (dużo pracy i nauki) w tym okresie postanowiłem nie oglądać głupot w internecie więc przestałem śledzić poczynania Dagmary. Dzisiaj mi się o niej przypomniało, przejrzałem jej socialki i znalazłem takiego tiktoka xDD https://www.tiktok.com/@data_hero/video/7296049747368889632 Dagmara na nim negatywnie ocenia kursy na udemy, coruserze, datacamp. Mówiąc, że na tych platformach każdy może zostać instruktorem co prowadzi do dużych różnic w jakości. Dodatkowo te kursy skupiają się na poznaniu narzędzia ale nie dowiesz się z nich jak wejść w branże. W komentarzach pisze, że właśnie DATAHERO to takie miejsce gdzie macie całą potrzebną wiedzę. No i co? Może ma racje że nie każdy kurs jest dobry, czasami to strata czasu a czasami za 39,99 ma się dostęp do naprawdę fajnych materiałów. Szkoda, że nie dodała że influencerką/naganiaczem tez może zostać w zasadzie każdy xD
#businessintelligence
  • 3
  • Odpowiedz
@karmazynowy20 dobrze ze przestała spamować tym gownek jak być DA i matka xd ale nadal to beka z niej.przerobilem sporo kursów na udemy i nadal uważam że taki sposób nauki jest lepszy niż #!$%@? parę tysi na bootcampy w grupie.
  • Odpowiedz