Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z laptopem gdyż po postawieniu systemu od nowa wysypuje mi bluescreena "wheauncorrectableerror". Pamiętam że analogiczny problem już kiedyś miałem i dałem go do serwisu (nie pamiętam czy ten sam kod się pojawiał), wyszło że to jest problem z czymś z grafiką ale nie z samym kartą graficzną a z czymś w pobliżu niej. I jest to wina sterownika. Mam ten sterownik bo mi podesłali na maila jak bym miał taką sytuację jak teraz ale nie mogę go zainstalować a w menedżerze urządzeń nie wiem gdzie/jak go zainstalować. Ktoś może może wie gdzie go zainstalować?

Sprzęt stary, ale przyzwoity i w zupełności mi wystarczający. Dell Precision M2800

#it #laptop #dell #komputery #helpdesk
euklides - Mirki, mam problem z laptopem gdyż po postawieniu systemu od nowa wysypuje...

źródło: 1

Pobierz
  • 6
@euklides: PPM na mój komputer -> zarządzaj -> Manager urządzeń -> Karty graficzne -> Grafika -> PPM ->Właściwości -> Sterownik

Tutaj możesz zrobić:
- Aktualizuj sterownik - raczej nie zadziała
- Przywróć sterownik - może zadziałać
- Odinstaluj urządzenie - odinstaluje Ci GPU, potem jak będziesz miał w Managerze nieznane urządzenie, możesz ręcznie zainstalować sterownik.
@wacek_1984 @ManiacTeam dzięki, wczoraj działem podobnie ale dzisiaj jak wszedłem w szczegóły sterownika są te pliki (a przynajmniej ta sama nazwa). Jak narazie się nie wysypuje ale pojawiał się bluescreen różnie to nawet po godzinie czy dwóch. Zobaczymy teraz :)