Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #h----d #pilkanozna
Cześć mam od dłuższego czasu mam taką barierę psychologiczną, mianowicie jak z 100zl dochodzę do 1500zl zaczynam głupie decyzję podejmować np obstawiać wysokie kursy i potem mimo że widzę że nie wejdzie stawiam na to samo dalej po jeszcze większym kursie z jednej strony wiedząc że mały % szans jest na to że wejdzie i potrafię przegrać do 1000zl na jednym zdarzeniu. Miał ktoś podobnie nie wiem jak sobie z tym poradzić jak to przepracować/przeskoczyć
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grze728: w takim razie powodzenia życzę. Jak masz w sobie gen hazardzisty, a na to wygląda to prędzej czy później przegrasz wszystko. Ale mam nadzieję że się mylę.
  • Odpowiedz
nie wchodzi to w grę bo mam zamiar z tego zarabiać po kilkanaście tys msc


@Grze728: Opie miej litość, nie wierzę że to piszę, ale idźże do psychologa/psychiatryalbo zapisz się może do jakiejś i niech Ci pomogą, bo czarno widzę Twoją przyszłość.
  • Odpowiedz
  • 0
Myślę że mam taki "gen" ale przez pierwsze dwa lata się kręciłem w kółko co wygrałem to straciłem i przez dwa lata wyszedłem na zero a od roku co miesiąc średnio po 1,5tys zł wypłacałem a raz nawet 4 tys się zdarzyło ale między czasie tyle razy 1500zl do 300-500zl spadlem że nie zlicze i to przez ludzka ułomność . Myślałem że ktoś się tutaj znajdzie z podobnym problemem
  • Odpowiedz
  • 0
@Flutter_M_Shydale: od dłuższego czasu zarabiam na tym wiem u nas w Polsce to trudne do zrozumienia że tak się da ale za granicą są osoby które z tego żyją i mają się dobrze i wiem że u nas też da się zarobić dobrze
  • Odpowiedz
@Grze728: mam to samo ale gram za drobne. na początku miesiąca wpłata skupienie w typowaniu i pierwsza połowa miesiąca zysk 200%-500% potem podejmuję większe ryzyko i zeruje konto + kolejna wpłata.
Wytłumaczyłem sobie że gra się dla emocji większe ryzyko= większe emocje. Polecam stawiać za 2 zł
  • Odpowiedz