Wpis z mikrobloga

#gry #ps5 #konsole #pcmasterrace Wpadłem na ten film i zastanawia mnie kurde dlaczego celowanie zyroskopem nie jest standardem na konsolach przecież to się wydaje naturalne. Pamietam za dzieciaka jak gralem na pegazusie to ruszalem kontrolerem i chyba kazdy tak robil na poczatku chociaz to nic nie dawalo bo oczywiscie tam nie bylo zyroskopu. Mialem tylko xboxa a teraz na pc mam pada od xboxa wiec nie mialem okazji tego przetestowac ale wydaje sie to fajne i mozna by wywalic auto aim w grach multiplayer. Zdaje sobie sprawe ze gosc z filmu wymiata ale nawet dla zwyklego gracza bylo to napewno latwiejsze niz granie na samym analogu i przyjemniejsze niz asysta celowania.
Gregiv - #gry #ps5 #konsole #pcmasterrace Wpadłem na ten film i zastanawia mnie kurde...
  • 3
@Gregiv jest standardem u Nintendo i coraz częściej jest u Sony.

U Nintendo musiało się stać standardem, generację temu ich handheld nie miał prawego analoga, a w tej ma beznadziejnego. ( ͡º ͜ʖ͡º)

U Sony rozkręciłp się to nieco, gry 1st party mają (m.in. TLOUy, nowy GOW, nowe Horizon), ale też nowe multiplaty (m.in. RE8, RE4R, MH Rise, Neon White) czy duże gry sieciowe (dwa ostatnie Cody,