Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #divyzwykopem

Panowie, kompromitacja cwela

Bylem na divie w obskurnym lokalu, ale to #!$%@?. Powiedziałem, ze jestem prawiczkiem, a ona sie zasmiala i powiedziala:

Jak to? Ja znam tylu chlopakow 18 lat co sie juz naruchali, a ty nigdy? Ja pierwszy raz sie prulam jak mialam 14 lat (xD)

Powiedziala, ze jestem dziwny, bo o wszystko tak pytam

Po prostu, nigdy nie mialem dziewczyny, nigdy nie trzymalem za reke.

Zaczela od walenia konia, dosyc szybko stanal, zaproponowala "bzykanie"

Polozyla sie na malym lozku pod sciana, praktycznie zero miejsca dla mn

Polozyla sie, zebym ja zaczal zapinac, pomogła wsadzic (xD).

I tak z dobre 5 min na misjonarza, ona jeczy, mowi ze ja boli xD (lewoskretny penis)

Pyta sie mnie czy jestem blisko, ja mowie, ze nie, nic nie czuje.

Powiedziala, ze sprobuje dokonczyc reka, walila 10 min ale nic z tego nie wyszlo.

Takze giga kompromitacja cwela
  • 38
  • Odpowiedz
@ren-downhill: Szmata przepchana bardziej niż komin przedwojennego domu,tak że nic nie czułeś i jeszcze jest z tego dumna xdd

Niech to będzie przestroga dla wszystkich trueceli rozważających pójście na dziwki albo kupowanie żydowskich wynalazków pokroju sekslalek.Nam potrzebna zwykła dziewczyna ale nie chcą nas.Over
  • Odpowiedz
@ren-downhill: Standardowo trzy pytania. Jakie miasto, jaka cena, jaki wiek. Chodzicie co niektórzy do jakichś starych szonów z Pcimia Dolnego za 120 ziko i tylko straszycie wykopków którzy planują taką wizytę.

No i kolejna sprawa po #!$%@? o tym prawictwie mówić. ,,Stresuje się bo pierwszy raz jestem na tego typu wizycie'' tyle wystarczy. A jak nie bardzo wiesz jak załadować benka to gadasz że ostatnią dziewczynę miałem parę lat temu
  • Odpowiedz
@ren-downhill: kapitalna historia, pełna dramatyzmu i napięcia a zarazem taka prawdziwa - mam nadzieję że James Cameron nakręci adaptacje filmową z powyższego wydarzenia, no ewentualnie Jakub Żulczyk zrobi coś z tym dla canal + / hbo

tytuł oczywiście znany "kompromitacja cwela"
  • Odpowiedz