Wpis z mikrobloga

WIELKA Brytania rok 2023, samotne około 40-letnie kobiety żalą się w TV że rząd nie chce im sponsować samotnego macierzyństwa na koszt podatników żeby więcej dzieci mogło wychowywać się w niepełnych rodzinach. Twierdzą że to 'dyskryminacja' względem rodzin. Co robiły 10-20 lat temu jak był czas rodzić dzieci?

#uk #clownworld i chyba #blackpill bo te kobiety wolą invitro i brak ojca dla swojego dziecka niż podczłowieka który mógłby je zapłodnić i wychowywać z nimi dziecko
pesotto - WIELKA Brytania rok 2023, samotne około 40-letnie kobiety żalą się w TV że ...
  • 7
@pesotto: Czyli 40 letnie kobiety, u których z powodu wieku podwyższone jest prawdopodobieństwo powikłań przy porodzie oraz urodzenia dzieci z wadami wrodzonymi, chcą żeby podatnicy zafundowali im procedurę In Vitro która prawdopodobieństwo powikłań oraz wad wrodzonych podwyższy jeszcze bardziej (moja wiedza o In Vitro pochodzi mniej więcej sprzed 2 lat, mogło się coś zmienić, choć nic takiego nie słyszałem). Ciekawie będzie jeśli to przejdzie.

Co śmieszne, gdzieś rok temu pojawiła mi