Wpis z mikrobloga

#hotelparadise mnie to zastanawia dlaczego krzysiek i tori mysla ze sa najsilniejsza para? z czego to wynika? z tego ze jedna osoba chce a druga odrzuca? czy silniejsza para nie sa nawet wojtek i ala gdzie obie osoby chca byc ze soba w parze? i to sztuczne przytulanie sie zeby kazdy zobaczyl ze sie dotykaja mimo ze tori tam stoi jak za kare i pewnie tylko odlicza dni do finalu zeby go kopnac w dupe i nigdy w zyciu wiecej nie zobaczyc
  • 9
  • Odpowiedz
@kyIiejenner krzysiur jest największym przegrywam tej edycji. Wszyscy widzą, że laska go kijem nie tknie, bo aż ją odrzucą, a on stary chłop i łyka jej bajeczki jak młody pelikan. Nawet mi go trochę szkoda, nieźle sie zgarbi po wyjscu
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: oni chyba tak uważają bo są ze sobą od początku. Nie ważne że jedno chce a drugie rzyga i tkwi w tym, ważny staż. Roch to jak czarny wdowiec xD udaje że ma super parę by przekonać innych. Kori tak samo.
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: nie ma przede wszystkim żadnego "krzysiek i tori" jest krzysiek oddzielnie i tori oddzielnie, oni nie tworzą żadnej relacji.

Krzysiek uważa, że są silną parą, bo dalej wierzy w to, że po programie, jak już wrócą do Polski, to Wiktoria go do siebie dopuści (XD)

Mongolica uważa, że są silną parą, bo nie po to od początku programu konsekwentnie utrzymuje tę narrację, żeby uważali ich za słabą parę.

Dlatego
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: tori jest influbabą, dla niej wygrana jest potrzebna jak powietrze, do rozwinięcia swojej kariery .Mówila o tym operując kamerą przy nagrywaniu teledysku.Dlatego gra pomimo obrzydzenia Krzysiem ,doskonałą parę.Musi mieć faceta w Polsce ,inaczej dla kariery poszłaby z Krzysiem na całość.Żal mi Krzyśka ,bo jest zauroczony ,a został wykorzystany .
  • Odpowiedz
@Currara watpie, on jest odrzucajacy, swoim zachowaniem napalenca odrzuca, teksami ze mu stoi w nocy jak sie przytulaja daje vibe creepa ohydnego a i urode ma srednia wiec watpie, mysle, ze wzielaby sie za kogos innego jakby jej sie oplacalo ale para z krzyskiem easy win, ona nic nie robi a on tylko rozpowiada wszystkim jak jest super i fajnie
  • Odpowiedz