Wpis z mikrobloga

Chciałbym kiedyś doczekać się materiału typu "PandoraGate" lecz ukazującą 'plecy' pana Labudda. Kto stoi za tym wszystkim? Nikt mi nie wmówi że w 8 lat chłopak tak się dorobił uczciwą pracą bądź biznesem. Przecież to jest absurdalne. Czyim słupem jest Grażynka i Budda? Tylko Olejnika? A może kogoś więcej ¯\(ツ)/¯
#polskiyoutube #budda #buddatv #youtube
  • 13
  • Odpowiedz
@Niemaco122: #!$%@? wspolczuje ci jak bardzo przykre zycie musisz miec ze zakladasz ,,nikt mi nie wmowi ze w 8 lat tak sie dorobil'' XDDD przeciez 8 lat to jest #!$%@? czasu, nie kazdy ma aspiracje na prace za 8000 miesiecznie gdzies w maku i aspiracje na kredyt na nastepne 45 lat na mieszaknie co ma 80m2
  • Odpowiedz
@Oskaros

8k w Maku? Zejdź na ziemię typie XD
To pato seba który w wieku 16 lat rzucił szkołę bo był cymbałem i wyebal do Anglii do kolegi patusa starszego na zmywak po powrocie do kraju jeb@l stare baby na garnki i inne przedmioty warte 500zl sprzedawane za 15000zl ;)
  • Odpowiedz
@LonNon: nie wiem ile sie w maku zarabia i nawet nie chce wiedziec wiem ze na pewno pieniadze za ktore sie nie da wyżyć, co do buddy cel uświęca środki, ty moze jestes w zyciu w 100% uczciwy i nie sprzedajesz falszywych garnków natomiast to budda wsiada w wlasne lambo, a ty na pociag do roboty, takze chyba #!$%@? ci daje to bycie uczciwym XD
  • Odpowiedz