Wpis z mikrobloga

#izrael #wojna #ukraina Czy wy wszyscy jesteście tu bezpośrednimi potomkami Gestapo? Jak można tak nienawidzić narodu żydowskiego i robić sobie z niego jaja typu "żymianie" podczas gdy polacy dziesiatki lat temu ryzykowali dla nich zycie?
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@aversxx Kto tu jest naziolem? Trudno mi darzyć sympatią naród który w mniej niż miesiąc zabił ponad 3 tysiące dzieci, generałowie tego państwa mówią o gruzowaniu i anihilacji strefy Gazy i stwierdzają że cywile to zwierzęta.
  • Odpowiedz
@WAtP30: Nie rozumiem jak komuś tak łatwo przychodzi ocenianie tego konfliktu... Przecież z Gazy już od kilku lat lecą rakiety na Izrael i to w ramach czego? Ochrony ludzi i przyjaźni czy jednak w celu zabijania? Jak Hamas mówi o zabijaniu Żydów to jest w porządku? Jak Muzułmanie robią polowanie na Żydów na lotnisku to też jest ok?
  • Odpowiedz
@aversxx: niepotrzebnie ryzykowali ile naszych Rodaków straciło życie przez to,że ich kryło a oni teraz się o kamienice dopominają i nami gardzą tfu zero wdzięczności pazerny naród od zawsze.
  • Odpowiedz
@aversxx: Ja tu raczej widzę nienawiść do Palestyńczyków i Arabów, dehumanizowanie ich i wręcz nawoływanie do ich ludobójstwa. Co mnie bawi, to często te same konta które płakały nad Ukrainą. Jakby nie rozumiem dlaczego w jednej wojnie wspierasz kata a w drugiej ofiarę.
  • Odpowiedz
@Aster1981: Nienawidzę włażącej w dupę R*sji militarystycznej konfederacji i mam antyrosyjskie poglądy ze względu na moją sympatię do Wolnej Iczkerii i czeczeńskich bojowników walczących z tyranią moskiewskiego reżymu (za co już raz ruskie trolle zhakowały mi kanał na (((jew)))tube), a jednoznacznie potępiam tutaj Izrael i ich ludobójcze praktyki. Średnio trafiłeś, no może poza tym ostatnim - ale też nie do końca, bo Arabowie to też semici
  • Odpowiedz