Wpis z mikrobloga

Nie no żadna gra z serii Fifa nie była tak niegrywalna jak ta. Wcześniej były różne rzeczy w tej grze, które mi się nie podobały, jedne fify były gorsze, inne lepsze, jedne pod dośrodkowania, inne pod coś innego ale teraz to stworzyli totalnie patologiczną grę. Ledwo znowu wyciągnąłem na 9-11 w FC wygrywając 4 z 5 ostatnich meczów. Nigdy nie grało mi się aż tak fatalnie jak w tym roku. Powiem szczerze, że nawet nie przeszkadzają mi tak bardzo playstyle. No ale jest kilka bardzo fatalnych rzeczy. Zachowania bramkarzy którzy czasem sie nawet nie rzucają do piłki. Do tego te ciągłe przebitki gdzie robisz odbiór i w wielu przypadkach piłka wraca do przeciwnika, który biegnie dalej zostawiając obrońcę w dupie. Bardzo irytujące są też te karne i czerwone kartki za damski #!$%@?. Gość zderza sie z twoim obrońcom, który nawet nie jest ostatnim i dostajesz czerwoną + karny w pakiecie (pomijam fakt, że w przepisach jest żółta kartka przy faulu na karnego, żeby nie karać dwa razy zespołu). Czasem to jest karny za walkę bark w bark. Totalna patologia. No i ogólnie gra w obronie mam wrażenie, że z każdą edycją jest coraz gorsza. Wynik w FC na 9-11 wyciągnąłem tak naprawdę zmianą ustawienia na 5 obrońców bo tylko wtedy czuję, że mam nad tym jakąś kontrolę i da się jakkolwiek bronić przed rywalami bo przy 4 obrońców zawsze jest gdzieś #!$%@? dziura bo któryś wyjdzie sobie z linii. No i dużo łatwiej zmieniać z ŚO na ŚPków, żeby bronić przedpola bo w innych ustawieniach zmiana prawą gałką sprawia, że skaczę po wszystkich grajkach a nie przełączam się na tego którego chcę. Najgorsza edycja do tej pory.
#fut
  • 1
  • Odpowiedz
@sebb89: sporo masz racji, mi też w tej edycji gra się o wiele gorzej niż poprzednio, środek pola nie istnieje, wszyscy grają skrzydłami + zejście do pola karnego i podanie do napastnika + finezyjne salahem lub griezmanem/sonem. Sędziowanie w tej grze nadal nie naprawione, 90% fauli w polu karnym to czerwona kartka nawet za lekkie dotknięcie a sanki od tyłu w środku pola to żółta XD No i gra w ping
  • Odpowiedz