Wpis z mikrobloga

Ogólnie #wypiekmobilny to bardzo fajną i nowoczesną aplikacja. Ale nie wierzę, że to mówię lecz z oryginalnej wykopowej na iOS korzysta mi się przyjemniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@bakehaus oczywiście- przede wszystkim strona główna- mam wrażenie, że widok „wykopan” plus znaleziska które już wykopałem są dużo lepiej widoczne niż u Was w aplikacji. Drugą rzecz to mikroblog, poprzednia aplikacja wykopu to była tragedia i korzystałem z #zakop a Waszym przypadku mam wrażenie, że jest to trochę „za płynne” trzecia rzecz to brak OLED jako motywu do wybrania. To tyle tak z głowy- tak jak napisałem, aplikacja i
  • Odpowiedz
@eSports24: Spróbujemy coś zaradzić, celujemy również w wybredne gusta ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Naszym rozkładem jazdy jest dowiezienie dziennego i amoleda w przyszłym tygodniu, może wtedy dasz się przekonać!

  • Odpowiedz
@bakehaus: Właśnie dzięki, że zmieniliście oddzielnie postów. Czekam jednak na coś takiego jak jest w oryginalnym albo tutaj w załączniku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak poza tym czekam na powiadomienia push, które myślę, że będą.
PoldPL - @bakehaus: Właśnie dzięki, że zmieniliście oddzielnie postów. Czekam jednak ...

źródło: 1000006492

Pobierz
  • Odpowiedz