Wpis z mikrobloga

Czy jak przelałem pieniądze z revolut na swoje konto bankowe wczoraj i pieniądze już mam na koncie, ale w revolut jeszcze ta transakcja sie nie zaksięgowała, to czy gdy dziś zamkne swoje konto w revolut, to nie cofną mi tego przelewu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #revolut

Cofną?

  • Nie 74.1% (20)
  • Tak 25.9% (7)

Oddanych głosów: 27

  • 9
@Czloneknarodu to tak na poważnie spytaj się na czacie. Chyba, że chcesz wała zrobić, to nie pytaj. Obstawiam, ale to tylko moje przypuszczenie, że nie zamkniesz konta póki masz tam coś w trwających. Ale dla pewności - idź na ich czat.
@darek-jg: Mam zero. Hajs dotarł na moje konto bankowe tylko w historii jeszcze sie to nie zaksięgowało tzn zaksięgowana operacja jest zaznaczona na zielono, a oczekujące na niebiesko i ja mak na niebiesko, choć pieniądze już mam na koncie stąd to pytanie, bo chce zamknąć konto
( ͡° ͜ʖ ͡°) i spokojnie miras, nie piore hajsu xD
@cubasaozora: Przelew zrobiłem wczoraj po 21, termin dostarczenia miał być na jutro, a bylem w szoku, bo po kilku min dotarł na moje konto tylko w revolucie jeszcze sie ta operacja nie zaksięgowała tzn zamiast być na zielono, widnieje na niebiesko ¯\(ツ)/¯ (zielony oznacza transakcje zrealizowaną)