Wpis z mikrobloga

@RafDan: Maksymalnie jeden i moze drugi na styk, reszta normalnie w bok, to nie ejst tak, ze w ogole nie mozna dotknac tylu glowy w czasie uderzenia
@Zieew człowieku. najman jeszcze w ‚profesjonalnym’ sporcie faulował w tył głowy.

To jest przykład, oby ten człowiek teraz przymuszał sobie czy warto było, bo może chwile do siebie dochodzić. Przeczytaj sobie. O Stevensonie
@RafDan: no wlasnie tak jak myślałem nie wiesz kiedy są z tylu głowy jay Silva jak doliczył do 3 to był 1 cios dopiero, potem zaczął bić z drugiej strony i wchodziły legalnie, widać to na drugim ujęciu
@RafDan: i miałobyc conajmniej 7 ciosów czystych, to tam wpadł jeden. Plus to z powodu tego że cios w momencie wyprowadzenia ciosu obrócił głowę a liczy się moment wyprowadzenia, więc nawet tego faulem nie można nazwać. Ten sędzia to ogólnie kolejny kretyn.
@Zieew: To wytłumacz nam co to znaczy nieprzepisowy cios w tył głowy, bo jesteś żałosny gościu. Najman wie że bił w tył głowu, sędzia wie, komentatorzy wiedzą, ale my nie wiemy bo Ty wiesz xD

Miej resztki honoru i przestać się pogrążać.

Jest inne ujęcie którego jeszcze nie widziałem na necie jak pięknie te ciosy w potylice są pokazane a Ty będziesz coś gadał że cios w potylice to przepisowy cios
@RafDan: Jak Jay Silva podliczyl do 3 ciosow w tyl glowy, to ja widze tam maksymalnei dwa, w tym tylko jeden czysty w tyl glowy. Potem jeszcze byly 3 ciosy z drugiej strony glowy, gdzie bez nagrania z odpowiedneigo katu nie mozesz nic stwierdzic, ja pamietam z powtorki, ze wygladaly ok. Poza tym pomijasz, ze sam napisales o conajmniiej 7 ciosach czystych, gdzie nawet jakby policzyc wsytkie ktore byly na granicy