Wpis z mikrobloga

Trzy miesiące na lekach (trzech różnych) i nie widzę za bardzo poprawy, a jak jakaś jest to nie poprawia mi humoru bardziej niż poprawiałoby mi granko w jakąś fajną grę. No jedynie tabletki na sen działają, bo odkąd je biorę jeszcze nie zdarzyła mi się nieprzespana noc, ale miały też poprawić samopoczucie.

Cztery miesiące na tej słynnej terapii, z normalnym chłopem a nie z jakąś julką. W sumie gadka szmatka, gadka pierdziatka, poza zdiagnozowaniem u mnie depresji, fobii społecznej, zaburzeń lękowych, nerwicy natręctw nie dowiedziałem się niczego czego bym już nie wiedział. A usłyszałem, że głównym czynnikiem przez co mam słaby kontakt z ludźmi to przez relacje w mojej rodzinie. To ja już wiem od bardzo dawna, że moja sytuacja wygląda jak wygląda przez trzy najważniejsze filary Przegrywu czyli GENY + WYCHOWANIE + ZŁA SYTUACJA MATERIALNA.

Chuop od wielu miesięcy w pośredniaku zapisany, ale albo drą na chuopa ryja, że "sam se powinienem robotę znaleźć!", albo mówią, że nic nie ma i do widzenia za dwa miesiące. Pewnie normalnie jakąś robotę bym znalazł, ale jak nie mam siły żyć to tym bardziej nie mam siły szukać roboty.

Ostatecznie niechętnie, ze wstydem i pogardą do samego siebie NEETuje.
Miałem se spacerować, ale przez brak motywacji i niechęć do miejsca w którym mieszkam okropnie mi się nie chciało. Wyszło z tego tyle, że wychodzę na spacer raz w tygodniu jak jestem zmuszony wyjść na spotkanie z psychochłopem.

Ja nie mam kurła siły na to wszystko. Dalej nie widzę żadnego celu w zasięgu i nie mam ani grama motywacji.
Chyba już dosłownie wszystkie rady z normickiego bingo wykorzystałem.
#przegryw #depresja
DoktorNauk - Trzy miesiące na lekach (trzech różnych) i nie widzę za bardzo poprawy, ...

źródło: nr

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
poza zdiagnozowaniem u mnie depresji, fobii społecznej, zaburzeń lękowych, nerwicy natręctw nie dowiedziałem się niczego czego bym już nie wiedział


@DoktorNauk: to, czego się dowiedziałeś to naprawdę dużo
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Na Twoim miejscu cieszyłbym się, że póki co, up nie kieruje Cię do kołchozu. Tam może być tylko gorzej. I pomyśleć, że nasze życie wyglądałoby zupełnie inaczej, gdybyśmy byli atrakcyjni fizycznie.
  • Odpowiedz
@kamil150794 to jest właśnie największy błąd przez który jesteście w tym miejscu. Te gdybanie. Nie macie żadnych zainteresowań, nie próbujecie się rozwijać, siedzicie tylko i gdybacie. Przegryw to nie tylko brak partnerki. Ale sam fakt że nic nie próbujecie robić ze swoim życiem zakładając z góry że jestem brzydki i #!$%@?.
  • Odpowiedz