Wpis z mikrobloga

ciekawe czy wie co to znaczy czy nosi bo ukry tez noszą


@Julius_90: wiesz, różne symbole na przestrzeni wieków znaczyły różne rzeczy. Jak jedni nosili z jakiegoś powodu, to potem inni też je nosili tylko po to, żeby należeć do tej samej grupy, a już nie patrzyli na pierwotną symbolikę. W ten sposób symbol zmienia znaczenie. Przykładowo kiedyś symbol Guevary oznaczał rewolucję, później chodziło bardziej po prostu o sprzeciw wobec systemu
  • Odpowiedz
@mk321: wiem. Nie wiem natomiast czy probujesz usprawiedliwiac banderową hołotę ich wlasna glupotą, czy mnie edukowac jak symbole zmienialy znaczenie na przestrzeni wieków. Dla mnie, ta czerwono czarna szmata na ukrainskich mundurach i pojazdach ma tylko jedno znaczenie.
  • Odpowiedz
ciekawe czy wie co to znaczy czy nosi bo ukry tez noszą


@Julius_90: Oznacza że przyjedzie do polski i będzie cie gonić widłami za bandere, tak jak pan panasiuk powiedział, a jak.
Paranoicy bogoojczyźniani, elyta wykopu XD
  • Odpowiedz
@rybsonk: @BayzedMan prawda etapu wam przestaje działać. Dzisiaj pod polskim sklepem w cork ukry z wana sprzedawali zarcie ktore dostali jako uchodźcy w Irlandii. Zaslepieni lub oplaceni idioci z was i tyle. Bedziecie bronic i robic lache do samego konca
  • Odpowiedz
dla Ukraińca równie idiotyczne jest twoje podejście utożsamiające czerwono-czarne barwy z banderą


@rybsonk: No to Ukrainiec musi się douczyć, że w Europie to się źle kojarzy i że dla samej Ukrainy byłoby najlepiej odciąć się od UPA, Bandery i tego typu klimatów, bo ruchy te mają obiektywnie negatywną ocenę.

a jak komuś biało-czerwona szmata kojarzy się tylko z zabijaniem ukraińców w międzywojniu


No to ten ktoś ma problem, nie reszta normalnego
  • Odpowiedz
@Julius_90

@rybsonk: @BayzedMan prawda etapu wam przestaje działać. Dzisiaj pod polskim sklepem w cork ukry z wana sprzedawali zarcie ktore dostali jako uchodźcy w Irlandii. Zaslepieni lub oplaceni idioci z was i tyle. Bedziecie bronic i robic lache do samego konca


@Julius_90 z ciekawości, co to ma wspólnego z Banderą?
Samego przykładu nie będę komentował bo nie ma sensu. Musiałbym tłumaczyć że głupie jest oluogolnianie i potem podać kilka przykładów Polaków
  • Odpowiedz
  • 0
@Julius_90 oznacza ruch nacjonalistyczny, upa. Powszechna symbolika na UA w czasie wojny. Czy oznacza chęć wyrzynania Lachów czy wojenny i powojenny masowy opór wobec Sowietów, ruch antyrosyjski, na skalę wiekszą niż żołnierze wyklęci to już pozostawiam jako pytanie otwarte.
  • Odpowiedz
@ipkis123: nic, to był wytyk co do usprawiedliwiania wszyskiego co Ukraincy przewinią, przez niektórych użytkowników wykopu. Oczywiście znam takich Polaków po emigracji i poznałem takich w trakcie emigracji i wiem co potrafią. Jeszcze lepiej, bo jedni Ukraińcy sprzedawali a inni kupowali. Lepiej się nie dało ogarnąć moim zdaniem.
  • Odpowiedz