Wpis z mikrobloga

@Lukardio: Naprawdę myślę że Korwin to lewak ostateczny, gromadzący wokół siebie gości o zamordystycznych poglądach (faszyści jak bosak itd) i tuż przed wyborami stara się wrzucić ich pod próg, żeby ocalić Polskę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Lukardio dobrze powiedział. Ale warto obejrzeć całość. Mówi tam że należy dążyć do niepodległości Ukrainy i Białorusi abyśmy byli jak najdalej od Rosji
  • Odpowiedz
  • 3
dobrze powiedział. Ale warto obejrzeć całość. Mówi tam że należy dążyć do niepodległości Ukrainy i Białorusi abyśmy byli jak najdalej od Rosji


@wiesiu2 Nie mówi dobrze. Ukraina jako państwo nie rości pretensji terytorialnych do Polski. Zresztą ludzie też nie roszczą. Sieje tym ferment.

Rownie dobrze jakiś Litwin albo Łotysz moglby opowiadać bajki o polskich żądaniach wobec Wilna czy Dyneburga.
  • Odpowiedz
  • 12
nie widzę związku między moją wypowiedzią a twoimi argumentami


@wiesiu2 Domniemane roszczenia terytorialne Ukrainy to jeden z głównych argument Korwina od wielu lat. Więc wskazuje na to, że jest to argument naciągany i trudno moim zdaniem powiedzieć, że "dobrze mówi" w tym zakresie.

Przyznam, że nawet tego filmiku nie włączałem, bo wiem, że to o roszczeniach tam jest. On zawsze o tym mówi.
  • Odpowiedz
Domniemane roszczenia terytorialne Ukrainy


@BenAli: Ciekawe czy przez ostatnie 10 lat coś się u nich w stosunku do Polaków zmieniło, ale jeśli sam Zełeński oklaskuje ukraińskiego ssmana, to chyba wątpię
https://www.fakt.pl/polityka/ukrainscy-nacjonalisci-chca-nam-zabrac-wschodnie-ziemie/phlfz0g
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/448402,ukrainscy-nacjonalisci-z-partii-swoboda-chca-polskich-ziem-oleksy-izolowac-ich.html
Ryneczek - >Domniemane roszczenia terytorialne Ukrainy

@BenAli: Ciekawe czy przez os...

źródło: ukry

Pobierz
  • Odpowiedz
Naprawdę myślę że Korwin to lewak ostateczny, gromadzący wokół siebie gości o zamordystycznych poglądach (faszyści jak bosak itd) i tuż przed wyborami stara się wrzucić ich pod próg, żeby ocalić Polskę ( ͡ ͜ʖ ͡)


@sztefen_muller: Chwała bohaterom!
  • Odpowiedz
@Ryneczek: Jestes najlepszym przykałdem pelikana, ktorego najłatwiej urobic ruska propaganda. Bierzesz podrasowany artykuł w kórym poza kryzkliwym tytułem i opisem nie ma żadnego przykłądu opisanych żądań.
Na podobnej zasadzie Rosjanie w sowich mediach urabiaja podobnych do Ciebie Rosjan za pomoca tekstów o tym, że Polska chce zajecia czesci Ukrainy, bo jakiś marginał tak powiedział lub ktos napisął na grupie Polski Lwów na fb. I przypisują to Polsce jako krajowi lub
  • Odpowiedz
lub ktos napisął na grupie Polski Lwów na fb.


@szurszur: ja nie wrzuciłem screena jakiejś grupki z internetu tylko manifestacji politycznej o jasno zakreślonym planie działania - zajęciu polskiej ziemi
  • Odpowiedz
@Ryneczek: W artykule z tego screna nie ma niczego konkretnego. Jest, że Swoboda chce polskich ziem - bez podania konkretnie w jaki sposób. Tak sam w rosyjskich mediach masz artykuły, ze polskie elity nie ukrywaja, że chca ukrianskich ziem. I tyle.

Dodam jeszcze, ze od tego czasu ta partia wypadła z parlamentu nie raz razy mówili, ze uznaja granice.
  • Odpowiedz