Wpis z mikrobloga

To już ostatni na jakiś czas wpis o seksie, bo za dużo tego ostatnio, rzutem na taśmę chce coś wspomnieć jeszcze na temat różnicy wieku w związkach. Mimo niedopieszczenia i rzuconego pol żartem wspomnienia na temat wycieczek ma dworzec, uważam duża różnicę wieku za coś złego. I żeby nie było, nie mówię tu tylko o facetach. Grooming jest faktem, o ile wiele rzeczy jest wybaczalnych w obliczu przymuszajacych do działania hormonów,ale w drugą stronę też mi się to nie podoba.

Rzygac sie chce czlowiekowi, kiedy widzi jak jakas starsza laska wybiera sobie mlodego ogiera i jeszcze pozwala sie gowniarzowi kontrolowac. Pozwala, by jej uczucie do niego bylo silniejsze niz jego uczucie do niej.
Zostawcie mlodych facetow mlodym kobietom, jesli nie potraficie sie z nimi obchodzic. 99% z nich to zakompleksione, niedowartosciowane lafiryndy probujace odmlodzic sie poprzez ssanie mlodych bolców.
Wara od nich. Zajmujecie im drogocenny czas. Mlodosc winna wyszalec sie z mlodoscia, zeby taki chlopak jak podrosnie nie musial podrywac nastolatek bo kiedy sam byl nastolatkiem, to jakies staruchy wykorzystywalu jego brak dojrzalosci. W wieku nastoletnim zbyt wiele rzeczy i wydarzeń programuje nas na resztę życia. Przykro mi, nie jest to dobre zjawisko. Co nie znaczy że młodzi chłopcy są źli. Po prostu ściąganie sobie takich do łóżka zamiast brania co popadnie jawi mi się jako moralnie ogromne zło i zepsucie, tryb seksualnego Predatora to coś co powinno się zwalczać a nie w sobie rozwijać #seks
KingaM - To już ostatni na jakiś czas wpis o seksie, bo za dużo tego ostatnio, rzutem...

źródło: nie idź tam

Pobierz
  • 5