Wpis z mikrobloga

ale trzeba słuchać wiadomości z różnych źródeł, aby nie wpaść w bańkę jedynie słusznych wiadomości


@oydamoydam: Słuchanie wiadomości ze źródeł dezinformacyjnych jest jak jedzenie asfaltu, żeby nie wpaść w bańkę jedynie słusznej piramidy żywieniowej.
  • Odpowiedz
Ale nie jestem przekonany, ze tak jest w tym przypadku i chodzi mi o postać udzielającego wywiadu.


@oydamoydam: Kolejny ze dziwnych gosci jakich promujesz na wykopie.

Przecięz przy nim nawet Macierewicz jest bardziej rozsadny w sprawie Smolenska. To poglady tego goscia.

W marcu 2011 roku wydał książkę „Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni”. Twierdzi w niej wprost, że polski samolot wylądował w lesie przed lotniskiem smoleńskim i dopiero potem został rozerwany
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur: Może, aż takiego researchu nie robiłem, zerknąłem tylko w wikipedię. W kazdm razie to co mówil w tym wywiadzie nie wydawało mi się jakimś szurostwem, no moze w 15 procentach.
  • Odpowiedz
@oydamoydam: Zobaczyłem zajawke o oddaniu Lwowa i gadke o nasraniu i trudno ocenić go jako profesjonaliste.

A tu ciekawy tekst o nim - wg artykułu szantazował profesora i przegrał proces.

Leszek Szymowski, podając się za dziennikarza tygodnika „Angora”, szantażował prof. Mansura Rahnamę, krajowego konsultanta do spraw chirurgii stomatologicznej. Chciał go zmusić, by ten dopuścił do egzaminu zawodowego osobę niespełniającą kryteriów. Osoba ta wpłaciła na konto Szymowskiego prawie 25 tys. zł. Szymowski
  • Odpowiedz