Wpis z mikrobloga

@czuczer: nie interesuje się polska piłka i mam to totalnie w dupie. Ciekawi mnie jakie są odczucia w narodzie pod katem czysto politycznym.

Ciekawi mnie jaka byłaby reakcja Holendrów i UEFY na analogiczne zachowania jakie widzieliśmy w tym śmiesznym kraju.
@Grzesiok: Pół na pół, tj. ludziom z Alkmaar nie powinien spaść włos z głowy (piłkarzom, działaczom i kibicom), czy to na stadionie, czy to poza nim, ale oprawy (tym bardziej, jeżeli nie będzie żadnej kary dla AZ) powinny być wymierzone w uefa i holendrów na pełnej #!$%@?. Najwyżej Żyleta zostanie zamknięta na mecz z Mostarem.
@Milsz17: Jak udało ci się połączyć odpowiedź z akurat tą częścią komentarza? No ale czego można się spodziewać po przygłupim kibolu.

Podpowiem "najlepsza opcja" odnosiła się do:

Pół na pół, tj. ludziom z Alkmaar nie powinien spaść włos z głowy (piłkarzom, działaczom i kibicom), czy to na stadionie, czy to poza nim, ale oprawy (tym bardziej, jeżeli nie będzie żadnej kary dla AZ) powinny być wymierzone w uefa i holendrów na
@Milsz17: ale gdzie ja powiedziałem typie, że jestem jakimś huliganem xD? Nie znam dokładnego terminarza Legii i jeden #!$%@?, czy grają z Mostarem przed, czy po AŻ, bo to nie o to było pytanie