Wpis z mikrobloga

Jezu, zapłaciłbym naprawdę niemało żeby jeszcze raz obejrzeć cały sezon z wątkiem Jacusia i Natalii. Jak ona go równała z gównem, bo ma 30 lat i nie ma własnego mieszkania, a jej kuzyni co wyjechali tyrać na taśmach w jukej wszyscy po 30stce pobudowani :D

A on się tak biedny starał, wstawał wcześnie, brał zimne prysznice, biegał... xD

Coś pięknego. Jakby to dzisiaj szło to wykop by wybuchł. Żeby tak każdą komórką całego ciała pokazywać jak bardzo gardzi tym facetem.

Można się śmiać z przemkorożca.
Można cisnąć bekę z "kołczyni" agnieszki ze spranym mózgiem.

Ale Natalka to jest creme de la creme tego programu.

Muszę napisać jaką ładną petycję do telewizji, playera i producentów żeby gdzieś wystawili ten sezon jako exclusive to kupienia na złotej płycie dvd.

#slubodpierwszegowejrzenia #blackpill
bojackHorsemanPatataj - Jezu, zapłaciłbym naprawdę niemało żeby jeszcze raz obejrzeć ...

źródło: nat

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
To było absolutnie coś pięknego, dobra też była ta mała ruda z 1 sezonu, tęsknię za tym!


@missdaytona: ta, mała ruda też była dobra w opór i te jej roszczenia i pretensje do psychologów, że jak mogli jej wybrać taką ciamajdę-prawiczka jak ona potrzebuje doświadczonego faceta :D

Zmieliła dareczka i wysrała dosłownie, ale Dareczek faktycznie wyjątkowa ciapka. Szkoda mi go było.
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Był jaki był, ale mimo wszystko, ona z czasem weszła wręcz w rolę jakiegoś tyrana przez co on obrywał bez powodu i za bardzo. Pod koniec to już kąsała na oślep, jak dziki wężyk. Odświeżyłabym sobie to z chęcią, jeśli jakimś cudem zdobyłbyś dostęp do starych sezonów to daj proszę znać! ʕʔ
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Pierwsze sezony to było złoto. Darka ciepłego jak grzejnik w zimie i potężnej Ewy Kraki nie da się zapomnieć. Natalia i gadka z Jackiem w mieszkaniu z epoki Gierka złoto. Dopiero Iga i Mongolica dały potwierdzenie teorii o filmach mistrza Alfreda H. Choć Jamnikara i jej rozkminy gdzie prowadzić firemkę też było dobre. Powinni zrobić odcinek świąteczny: co u Was słychać? Posypać dolarsami jak mawia Karolajn, bo Natalia w
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: napisałam do nich i oto odpowiedź:

Hej, niestety nie mamy takich informacji, by na Playerze pojawiły się wszystkie sezony programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Udostępniamy materiały zgodnie z posiadanymi prawami licencyjnymi. Marta
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: poprosiłam, żeby dała info wyżej, że jest zapotrzebowanie i mamy to:

Dziękuję za cenne sugestie. Przekazałam Twoje uwagi do osób odpowiedzialnych za rozwój Playera ???? Stale się rozwijamy - niewykluczone, że w przyszłości zostaną wdrożone zmiany we wskazanych przez Ciebie obszarach ????W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Marta
  • Odpowiedz