Wpis z mikrobloga

Jak uważacie, czy Ci wszyscy Policjanci, którzy według neuropków bili kobiety, za rządów Tuska otrzymają chociaż jako karę krzywe spojrzenie przełożonego?
Bo ja uważam, że tacy funkcjonariusze dla nowej ekipy staną sie najbardziej cenni i włos im z głowy nie spadnie.

Według przedwyborczych wpisów zwolenników totalnej opozycji, to policja była tak zła, że co najmniej kilka tysięcy funkcjonariuszy powinno stanic pracę, a co trzeci z nich trafić za kratki.

W sumie to mam nadzieję, że wszyscy Ci wyzywani przez zwolenników Tuska jak i niego samego od złodziei i bandytów otrzymają zadość uczynienie.
Tak kochane tęczusie, jeżeli PO nikogo nie skaże oznacza to że te osoby są nie winne i mają prawo otrzymać odszkodowanie i inną rekompensatę za obelgi rzucane w ich stronę.

#polityka #bekazlewactwa #bekaztuska #konfederacja #4konserwy
  • 9
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: Ależ boli, oj jak boli, pisiorki :))


@nietak7: tak boli mnie fakt, że według was można bezkarnie obrażać innych, a jak was się prosi o przekucie słów w czyn ( czyli doprowadzenie do wydania wyroków na tych których oskarżacie) to stosujecie tanią ironię.
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: nikt nie pójdzie za kratki. Nikt z polityków i osób powiązanych z aferami nie zostanie skazany. Trzeba być naiwnym jak dziecko, żeby wierzyć w jakiekolwiek "rozliczanie".


@obserwator_nsa: weź to neuropkom przetłumacz. Oni będą jeszcze dumni, że Tusk ich wykiwa z tym rozliczaniem pisowców.
Oczywiście Ci wielcy obrońcy konstytucji i demokracji nie bedą widzieli nic złego w tym, że wyzywali kogoś od złodziei i bandytów, a ten ktoś nie został
  • Odpowiedz
@cwlmod: Jeszcze miesiąc temu pieprzyłeś ze konfa będzie miała 20% więc z tymi twoimi przechwałkami to ja bym spasował przegrywów xD

Przechwałki? Zapisz sobie mój komentarz i pogadamy za 4 lata. I nie, nie pieprzyłem o 20% kolego cwlu. Mi od razu te napompowane sondaże śmierdziały
  • Odpowiedz