Wpis z mikrobloga

Rudzki odchodzi z KS, ewakuacja z tonącego okrętu czy jeszcze się odbiją?

Dzisiejszy KS Poranek był ostatnim, który poprowadziłem w @kanalsportowy_official. W sobotę będziecie jeszcze mogli obejrzeć Full English, później nasze drogi się rozchodzą.

To tylko i wyłącznie moja decyzja, bardzo przemyślana. Z tego miejsca chcę podziękować za wspólnie spędzony czas. Wszystkim ludziom, z którymi miałem okazję pracować, a także widzom i czytelnikom. Zrobiliśmy mnóstwo fajnych, wartościowych rzeczy: mundialowy maraton, kwartalniki, no i poranki, czyli w dużej mierze moje dziecko. Poznałem świetnych ludzi, w tym również gości naszych programów. Zdobyłem kolejne niesamowite doświadczenie dziennikarskie. Teraz chciałbym skupić się m.in. na dwóch dużych projektach literackich i oczywiście pracy w @canalplussportpolska. Do zobaczenia ????


#kanalsportowy #kanalbekowy #polskiyoutube #sport
tomosano - Rudzki odchodzi z KS, ewakuacja z tonącego okrętu czy jeszcze się odbiją?
...

źródło: Screenshot 2023-10-26 at 13-49-15 Przemysław Rudzki odchodzi z Kanału Sportowego. Fala odejść po decyzji Krzysztofa Stanowskiego

Pobierz

Czy kanał sportowy przetrwa do mundialu?

  • Tak 30.0% (68)
  • Nie 50.2% (114)
  • Zatrudnią lepszego patostreamera 19.8% (45)

Oddanych głosów: 227

  • 5
  • Odpowiedz
@tomosano: W przypadku Weszło ciężko się będzie pozbyć łatki portalu, który "jedzie po bandzie" (chociaż od kilku lat się starają), co pewnie odstrasza większych i poważniejszych sponsorów.

Stano ma know how, znajomości, a pewnie i niezłe zaplecze finansowe, więc podejrzewam, że pójdzie w publicystykę, mniej lub bardziej związaną ze sportem.

A odejście Rudzkiego to akurat wzmocnienie dla Kanału Sportowego ;)
  • Odpowiedz
@tomosano: pszemek to debil, football bloody hell z Pielą oglądałem, a rudzkiego full inglish miał podłą oglądalność bo ten zadarł z internetem dawno temu, ciągnęli go za uszy mimo że gorzej oglądane programy zdejmowali. Rudzki miał być udziałowcem od początku ale obsrał zbroję bo ktoś mu nie pozwolił, c+ albo newonce, Stanowskiego już piłka nie interesuje, jego jara tylko messi barcelona i bycie rentierem, trochę #!$%@? w sieci o dupe
  • Odpowiedz