Wpis z mikrobloga

#famemma #cloutmma
Ale Najman był cięty na tego Ciosa i nawet na wywiadzie była jakaś przepychanka, a najgorsze te plucie, opluł nawet tych ochroniarzy.
Nie macie wrażenia, że Najman jest tak od kilku dni agresywny, bo chciał też może trochę przykryć niewygodny temat, oddalić temat jakiejś starej gazy dla Ciosa, gdy sam próbował organizować jakieś gale? Właśnie nie wiem, czy ten temat był do końca wyjaśniony, jak Kaniowski dwa dni temu próbował zapytać o zapłatę kilkukrotnie, to Najman uparcie odpowiadał o zapłacie pięściami. To pewnie śmieszne pieniądze przy tym co zarobią teraz, ale Najman to jednak trochę manipulator.
  • 11
  • Odpowiedz
@ThomasPol: I niech ma, mam tego świadomość, za tyle występów co zrobił kasa sie zgadza. A Cios może cos kombinował jak na Prime z umowami, a Najman tez czegoś nie wypłacił. Może dlatego taka agresja z ich strony, bardziej jednak odpalił sie Najman z tym pluciem.
  • Odpowiedz
@notakk: Wiesz czasami staram się spojrzeć na to z innej strony, cos może od kulis. Bo takiego Najmana to chyba nie widziałem jeszcze, przy tym jaki był z Kasjo a tu jak opluł ochroniarzy to spora różnica i dlatego pomyślałem o pieniądzach, temat który ich mógł tez podzielić.
Ale pewnie masz racje, bo ten Cios jest irytujący.
  • Odpowiedz
@PanJawelPierwszy czy ja wiem czy to plucie najgorsze?

Na pewno poczuł się na maxa poniżony tym plaskaczem. A jak jeszcze można kogoś w maksymalny sposób poniżyć jeśli nie ma możliwości oddać w ten sam sposób (bo ochrona)? Ano właśnie napluc komuś w ryj.

Wg mnie w taki sposób wlasnie myślał i sobie tym sporo ulzyl, bo poniżył go w podobnym stopniu.
  • Odpowiedz