Wpis z mikrobloga

Mieliśmy projekt wyjazdu do Izraela, ale został on odwołany, nie pojedziemy - powiedział Erdogan podczas przemówienia w tureckim parlamencie. Dodał, że w jego ocenie Hamas nie jest organizacją terrorystyczną, ale narodowowyzwoleńczą.


https://wiadomosci.wp.pl/hamas-zaatakowal-grad-rakiet-na-tel-awiw-i-aszdod-relacja-na-zywo-6956081256307200l

tak się tańczy, a na cioteczki z zachodu którzy wiedzą że Izrael od XX lat bombarduje Strefę Gazy, teraz dopuszcza się zbrodni - chowa głowę w piasek i wystawia tyłek. Erdogan to gość.

#izrael
#wojna
#polityka
  • 5
@OscarGoldman:
Nie no gieroj ;)
Ja miałem plany dzisiaj z kumplami popić na mieście ale zostałem w domu z żoną - to jest moja świadoma decyzja ;)

hamas nie jest organizacją terrorystyczna ale narodowowyzwoleńczą, ale ppk już nie jest organizacją narodowowyzwoleńczą ale terrorystyczną ;))

Jeszcze brakuje nam autorytetu hitlera by powiedział co myśli o araku kacapów na Ukrainę :)
no przecież chodzi o to że gdyby TURCJA nie była w NATO - właśnie był by wjazd na pełnej w Izrael, uciekali by po pustyniach. Tylko jeszcze się stopują, ale i tak mają w dupie i USA i całe NATO bo jak będą chcieli coś rozyebać to to zrobią. Oni mają swoje interesy i o nie dbają.