Wpis z mikrobloga

@Daddy2137: ten typ jest przezabawny. kiedyś kilka h pisał mi, że jestem pedo i mnie pały zawiną. potem wytrzeźwiał to pisał, że niby coś mu się pomyliło, ale nie przeprosi mnie, bo określiłem jego zachowanie adekwatnie do sytuacji i to on jest poszkodowany. ostatnio znowu na pw pisał do mnie, że mnie pobije xD
  • Odpowiedz
@Daddy2137: Kiedyś po tej planecie chodził taki Pan. Nazywał się Erich Fromm i napisał książkę o intrygującym tytule "Mieć czy być?" i choć wydał ją w wieku 7X lat to już blisko 50 lat temu zdiagnozował destrukcyjną chęć posiadania przy jednoczesnym rozpadzie rozwoju humanizmu na poziomie jednostek i społeczeństw. Dzisiaj by się załamał, widząc kult kretynów wynikający z zachwytu nad posiadaniem i afirmację zarabiania na uprawianiu patologii przy jednoczesnej pogardzie zwykłym
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Ja myślę, że każdy tu ocenia z innej perspektywy a coś mi się zdaje, że OP wychodzi z założenia, że jeśli ktoś nie podziwia influencerskiego "habere", to musi być biedakiem.

A z tego co mniemam Tobie bardziej przeszkadza nadmierna ekspresja XYI i przesadne epatowanie swoją opinią.
  • Odpowiedz
że OP wychodzi z założenia, że jeśli ktoś nie podziwia influencerskiego "habere", to musi być biedakiem.


@christian-huygens:

Bardziej odebrałem to co OP piesze jako krytykę XYZ, że XYZ próbuje się pocieszać, że ma lepiej aniżeli influ. Mnie to tam wszystko jedno, ale...

z tego co mniemam Tobie bardziej przeszkadza nadmierna ekspresja XYI i przesadne epatowanie swoją opinią.


Nie. On do mnie na początku pandory wyskoczył w sposób, który jeszcze na długo
  • Odpowiedz