Wpis z mikrobloga

@wycz: Właśnie tego nie rozumiem. Monitoruję sytuację, wiem co tam się dzieje, ale żeby srać tym wszędzie w koło, jakby to był pierwszy od miliona lat poważny kryzys na świecie.
@jedenzbandy: Nie żeby coś, ale zawsze na początku rozważa się worst case scenario, więc pewnie i teraz plany na wojnę czy jakiś poważny konflikt są. Robienie taniej sensacji, a wystarczy pomyśleć.
@goolek:

prawie wszyscy na wykopie to specjalisci od tworzenia wyssanych z palca teorii nie podpartych zadna wiedza, nie rozumieja w ogole geopolitycznej sytuacji ale sa specjalistami, czesc smieszkuje, reszta sama napedza sie na wojne a jak rzeczywiście bylby z tego jakis powazniejszy problem (a nie bedzie, jeszcze nie w tych latach) to wykopki posraja sie ze strachu i bedzie placz.

jak ktos chce isc na rosje to niech idzie natychmiast i
@goolek: Znam jednego oficera WP i dowiedziałem się, że wprowadzono coś na kształt stanu podwyższonego pogotowia. Żołnierze zostali wezwani do baz w trybie nadzwyczajnym i jak mniemam, otrzymają dzisiaj instrukcje w sprawie dalszego postępowania.
@goolek: Ten oficer jeszcze do dziś nie miał wglądu w sytuację 'od środka', ale na informację o zwołaniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego zareagował poważnym zaniepokojeniem (wiem, utarty zwrot ostatnimi czasy). Wydaje mi się, że wynikło to z faktu, że w związku z niestabilną sytuacją na Ukrainie, Wojsko Polskie zwiększy obsadę w jednostkach i na posterunkach, w celu monitorowania ruchów na wschodzie i przestrzeni powietrznej (czyli więcej pracy dla wojaków, a płaca ta